IV Niedziela Wielkanocna

J 10, 27-30 Jezus daje swoim owcom życie wieczne

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca tydzień modlitw o dobre powołania kapłańskie i zakonne a zwłaszcza z naszej parafii. Jest to również dzień wizytacji kanonicznej w naszej parafii. Na mszy o godz. 12.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. O godz. 15.00 natomiast, zapraszamy wszystkich parafian na cmentarz parafialny na modlitwę z ks. Bp. w intencji zmarłych parafian.

2. Miesiąc maj, to czas szczególnej modlitwy z Maryją. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i święta o 16.30. Zachęcamy również do modlitwy przy figurach MB w naszych miejscowościach.

3. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 uroczystość I komunii św. Na te mszę św. zapraszamy szczególnie dzieci z rodzinami oraz gości komunijnych. Pozostałych parafian rodzice proszą o uczestnictwo we mszy św. w innych godzinach.

4. Prasa katolicka: dziś Duży Gość Niedzielny z koleją płytą z Pismem św. Zapraszamy do lektur.

5. W czwartek 13 maja święto MB Fatimskiej. Msze św. wieczorna o godz. 19.30, a po mszy św. o godz. 20.00 procesja fatimska do 5 ołtarzy zakończona litanią do MB i odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. W tym dniu mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwa o 17.30 nie będzie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na 19.30

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress