IV Niedziela Wielkanocna

J 10, 27-30 Jezus daje swoim owcom życie wieczne

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca tydzień modlitw o dobre powołania kapłańskie i zakonne. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczamy na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

2. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 uroczystość I komunii św. Zapraszamy dzieci, rodziców i wszystkich zaproszonych gości. Pozostałych parafian zapraszamy na msze św. o godz. 7, 12,17.

3. Próby przed I komunią św: poniedziałek 16.00, wtorek, środa, czwartek 18.30. Spowiedź przed I komunią dla wszystkich sobota 9.00. Z racji I komunii w przyszła niedzielę nie ma mszy św w kaplicach.

4. Składamy serdeczne podziękowanie druhom strażakom: Edwardowi, Michałowi, Wojtkowi, Krzysztofowi, Kamilowi, Bartkowi, Karolowi, Danielowi i Mateuszowi za oczyszczenie wież naszego kościoła. Dziękujemy za wykonanie tego trudnego zadania.

5. Wspomnienie MB Fatimskiej w poniedziałek 13 maja. Msza św o godz. 19.30 i Procesja Fatimska o godz. 20.00. Prosimy o przygotowanie stolików. W tym dniu nie ma nabożeństwa majowego.

6. Rocznica I komunii św. 26 maja o godz. 9.00. Próby przed rocznicą 20 i 23 maja o godz. 16.30.

7. W przyszła niedzielę na mszy o godz. 12.00 modlimy się w intencji s. Iwony która będzie obchodziła swoje imieniny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy

8. Dzisiaj po mszy św. wieczorowej na plebani spotkanie grupy Rycerzy Kolumba. Zapraszamy.

9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy + Marcina Mazura, + Edwarda Imiołka + Barbarę Skwarczyńską (DPS). Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek ….

10. Prasa katolicka: dziś Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress