III Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę

26 czerwca ruszyła pielgrzymka rowerowa spod kościoła w Jedlińsku na Jasną Górę. Tworzyliśmy ekipę 40 uczestników. Dla bezpieczeństwa, zostaliśmy  podzieleni na 3 grupy dzięki czemu bezpiecznie dotarliśmy do celu. Pierwszego dnia bez problemu pokonaliśmy 86 km i dotarliśmy do noclegu w Kazanowie Koneckim, tam tak samo jak następnego dnia nocowaliśmy w szkole. Drugiego, pokonaliśmy 55 km skończywszy w miejscowości Oleszno. Trzeciego dnia pokonaliśmy 81 km i ze świetnym czasem, po południu byliśmy już w Częstochowie. Tam o godzinie 18:30 odbyła się msza św., a po niej mieliśmy okazję zwiedzić klasztor od środka, zobaczyć miejsca w których bywali Papieże a pielgrzymkę zakończyliśmy apelem.

Miałam okazję po raz pierwszy wziąć udział w takiej pielgrzymce i muszę przyznać, że wzięcie w niej udziału było świetną decyzją. Jest to świetna okazja na podziękowanie Bogu, zwiedzeniu nowych miejsc, poznanie nowych ludzi a także ofiarowanie trudu przebytej drogi Panu Jezusowi.


Wiktoria Łobodzin

« z 6 »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress