III Niedziela zwykła

Mt 4, 12-23 Na Jezusie spełnia się zapowiedź Izajasza

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W tym tygodniu ks. Prałat obchodził swoje imieniny, z tej to okazji składamy ks. Seniorowi najlepsze życzenia przede wszystkim zdrowia, Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz radości na każdy dzień życia. Polecamy też osobę ks. Prałata w naszych codziennych modlitwach.

2. W dniu dzisiejszym w całej diecezji zbierane są ofiary do puszek na Środki Społecznego Przekazu.

3. Przypominamy, że spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Rzymu odbędzie się w przyszłą niedzielę 29 stycznia o godz. 18:00 w sali parafialnej. Prosimy, aby do spotkania w miarę możliwości dokonać wpłaty pozostałej kwoty w złotówkach.

4. Z powodu spotkania pielgrzymkowego, grupa lektorów dorosłych swoje spotkanie będzie miała za dwa tygodnie, a więc 5 lutego. Natomiast dziś prosimy o wpisywanie się w grafik na luty.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Mały i Duży Gość Niedzielny. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym artykuł o ks. Marcelim Prawicy misjonarzu z naszej diecezji oraz artykuł wraz z płytą Andrea Bocellego jednego z najsłynniejszych tenorów  naszych czasów a w Małym Gościu  Niedzielnym  z okazji 90 urodzin balon urodzinowy dla dzieci.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii +Tadeusza Grzybowskiego mieszkańca DPS W Jedlance. Prośmy dla zmarłego o łaskę wiecznego zbawienia wieczny odpoczynek……

Dziękując za wspólną modlitwę, życzymy  miłej niedzieli i dobrego całego tygodnia . Szczęść Boże.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress