III Niedziela zwykła

Łk 1, 1-4; 4, 14-21 Słowa Pisma spełniły się na Chrystusie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przypominamy, że dziś po Mszy św. wieczorowej salce katechetycznej spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Ziemi św.

2. Spotkanie Lektorów dorosłych po mszy św. wieczorowej na plebanii.

3. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego tzw: Święto MB Gromnicznej. Msze św. w kościele i kaplicach wg. porządku niedzielnego. Poświecenie gromnic na każdej mszy św. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji sióstr i braci zakonnych oraz o nowe powołania zakonne. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczamy na potrzeby Zakonów Klauzurowych.

4. W tym tygodniu przypada ,I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek spowiedź w kościele o godz.16.30 z adoracją Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia. W kaplicy w Zawadach i Jedlance godz. 15.00.

5. 9 lutego u Grubego organizowany jest ogólnodiecezjalny bezalkoholowy BAL KARNAWAŁOWY. Koszt 250 zł od pary. Zapisy u państwa Moniki i Bonifacego Kowalczyków. Bardzo serdecznie zapraszamy.

6. Prasa katolicka – dzisiaj Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej. W Gościu niedzielnym dzisiaj dodatek- film ,,Bóg nie umarł” Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress