III Niedziela zwykła

Mk 1, 14-20 Jezus wzywa ludzi do nawrócenia i powołuje pierwszych Apostołów

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN. Każdego dnia od 18 do 25 stycznia modlimy się o jedność wszystkich chrześcijan.

2. W piątek 19 stycznia 2018 ks. Prałat obchodził swoje imieniny. Msza św. w intencji drogiego solenizanta dzisiaj o godz. 12.00. Życzymy ks. Prałatowi wielu Bożych Łask ,sił i zdrowia na każdy dzień życia oraz opieki Matki Bożej na drodze kapłańskiego życia. Szczęść Boże.

3. Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku zaprasza na koncert Hanny Śleszyńskiej 12.02.2018 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzieci i młodzież natomiast zapraszamy codziennie podczas ferii na zajęcia i wycieczki organizowane w ramach Akcje Zima 2018 do Centrum Kultury.

4. W przyszłą niedzielę po mszy św. wieczorowej spotkanie grupy lektorów dorosłych. Zapraszamy.

5. Składamy serdeczne podziękowania anonimowym jubilatom za dar dla naszej świątyni w postaci dwóch ślubnych klęczników. Jest to wotum dziękczynne z okazji przypadającej 50 rocznicy ślubu. Bóg zapłać od całej wspólnoty parafialnej.

6. Prasa katolicka. Dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress