III Niedziela Wielkiego Postu

J 4, 5-42 Jezus źródłem wody tryskającym ku życiu wiecznemu

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z ucałowaniem relikwiami krzyża św. dzisiaj o godz:16.15, natomiast Droga Krzyżowa w piątek o godz:17.30.

2. Składamy podziękowanie dla Męskiego Koła Różańcowego z Jedlanki za złożoną ofiarę na kwiaty do grobu. Indywidualne, ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego można składać do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej . Bóg zapłać.

3. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim znajdziemy artykuł blok artykułów o pontyfikacie Papieża Franciszka. Zapraszamy do lektury.

4. W związku z nasilonym atakiem na św. Jana Pawła II Wielkiego proszę Was drodzy parafianie o gorącą modlitwę w tej intencji. Jako wyraz jedności kościoła i troski o wielkie dziedzictwo jakie pozostawił nam nasz rodak Ojciec św. Jan Paweł II zapraszam wszystkich w czwartek 16 marca 2023 r. na godz. 17.00 na mszę św. w dniu wyboru na stolicę Piotrową Przynieśmy zapalone znicze, które przy śpiewie Barki wspólnie zaniesiemy i złożymy pod pomnikiem Jana Pawła II na placu kościelnym. Będzie to zewnętrzny znak naszego sprzeciwu przeciwko szarganiu dobrego imienia naszego św. Jana Pawła II. Z całego serca Was zapraszam.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress