III Niedziela Wielkiego Postu

J 2, 13-25 Zapowiedź męki i zmartwychwstania

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z ucałowaniem relikwii drzewa krzyża św. dzisiaj o godz. 16.15. Droga Krzyżowa w piątek o godz.17.30. Zapraszamy do licznego uczestnictwa.

2. Pragniemy przypomnieć, że w każdą niedzielę o godz 6.30. w naszej świątyni śpiewamy Godzinki do Matki Bożej. Jest to piękny zwyczaj w naszej parafii. Zapraszamy i zachęcamy szczególnie w okresie Wielkiego Postu do uczestnictwa w tej Maryjnej modlitwie.

3. Dzisiaj po sumie spotkanie z Kołami Żywego Różańca. Składamy podziękowanie członkom koła Różańcowego p .Malinowskiego z Jedlanki za ofiarę na kwiaty do grobu Pańskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych dobrowolne ofiary na kwiaty do grobu można składać do puszki przy figurze M. Bożej.

4. W poniedziałek 5 marca uroczystość św. Kazimierza, patrona Radomia i Diecezji Radomskiej – przeniesiona z niedzieli. W tym dniu modlimy się w intencji wszystkich mieszkańców naszej diecezji.

5. Informujemy, że w tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie w godz. popołudniowych od 16 -17.

6. Prasa katolicka. Dzisiaj do nabycia, Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Władysławę Lutek. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek….

Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy przyjmijmy Boże Błogosławieństwo niech ono umocni nas do wytrwania w naszych Wielkopostnych postanowieniach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress