III Niedziela Wielkiego Postu

J 4, 5-42 Jezus źródłem wody tryskającym ku życiu wiecznemu

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwo Gorzkich Źali dzisiaj o godz: 16.15, natomiast Droga Krzyżowa w piątek o godz: 17.30. Zapraszamy do udziału. 

2. W sobotę 25.03.2017 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego dzień świętości życia i 25 rocznica powstania naszej diecezji. Msze św. w tym dniu w naszym kościele o 7.00 i 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 

3. Spotkanie z rodzicami  młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę w kościele o godz. 18.00. 

4. Podobnie jak w latach ubiegłych, indywidualne ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego można składać do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej. Dziękujemy rzemieślnikom i Kołom Żywego  Różańca z Romanowa i Nowych Zawad za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać.

5. Biskup Piotr Turzyński oraz Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców zaprasza wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów, pracowników oświaty oraz ich dekanalnych i parafialnych duszpasterzy na Wielkopostny Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 marca br. o godzinie 9.30 w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu, mieszczącego się przy ulicy Młyńskiej 23/25. Wykład na temat Kultura chrześcijańska w języku poprowadzi prof. dr hab. Jan Miodek. Szczegółowy program w gablocie i szkołach. Zapraszamy. 

6. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Jastrzębi do Błotnicy w nocy z piątku na sobotę 31.03 2017. Zapisy i informacje  w kancelarii i zakrystii.  

7. Przypominamy i zapraszamy, że w każdy piątek po drodze krzyżowej w salce jest czynny punkt bezpłatnego wypełniania PIT. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości rozliczenia się z Urzędem skarbowym. 

8. W przyszłą niedzielę zmiana czasu z zimowego na letni. 

9. Prasa katolicka. Dzisiaj  Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury. 

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Czesława Dzwonka mieszkańca DPS w Jedlance. Polecajmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu wieczny odpoczynek…. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress