III Niedziela Wielkanocna

Łk 24, 13-35 Poznali Chrystusa przy łamaniu chleba

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy tydzień biblijny. Zachęcamy do lektury Pisma św. Grupa lektorów dorosłych przygotowała dzisiaj kosz Słowa Bożego. Zachęcamy, aby przy wyjściu z kościoła wziąć karteczkę ze Słowem Bożym i zapoznać się, co Pan Bóg chce nam powiedzieć. Starajmy się te słowa wypełniać w tym tygodniu. Niech to będzie praktyczne przeżywanie Słowa Bożego.

2. Pragniemy poinformować, że 5 maja 2023 r. o godz 19.00 młodzież naszych szkół z rąk ks. Bp. Marka Solarczyka przyjmie sakrament Bierzmowania. Spotkanie formacyjne dla młodzieży wtorek 25 kwietnia o godz. 20.00. Próby natomiast 26 i 29 kwietnia o godz.17.30.

3. Zbliża się miesiąc maj. Pamiętajmy o odnowieniu i dekoracji krzyży i figur Matki Bożej.

4. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Emila Żabickiego + Zofię Bednarską. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

5. Prasa katolicka dzis Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress