III Niedziela Wielkanocna

J 21, 1-19 Trzecie zjawienie się Zmartwychwstałego Apostołom

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna XI Tydzień Biblijny pod hasłem: ,”Głosili Ewangelię mocą Ducha św” Niech ten czas będzie dla nas zachętą do czytania Pisma św. w naszych domach.
2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę i święta o godz. 16.30.Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy. Przypominamy jednocześnie, że od maja do października msze św. w dni powszednie w naszym kościele odprawiane są o godz. 18.00.

3. Dzisiaj po mszy św. wieczorowej spotkanie grupy lektorów dorosłych.

4. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek o godz. 16.00 i środę o godz. 18.00

5. W środę uroczystość św. Stanisława głównego patrona Polski. Msze św. o godz. 7 i 18. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszą ojczyznę.

6. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza ,modlimy się szczególnie o dobre powołania kapłańskie i zakonne. W tej modlitwie będą uczestniczyć w naszej parafii alumni Wyższego Seminarium Duchownego wraz z Ojcem Duchownym ks. Maciejem Korczyńskim , który będzie głosił słowo Boże. Tacę z przyszłej niedzieli przeznaczamy na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

7. Spotkanie Rycerzy Columba w przyszłą niedzielę po mszy wieczorowej.

8. W imieniu Parafialnego Zespołu Caritas i Szkolnego Koła Caritas składam serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ramach akcji Pola Nadziei. Została zebrana kwota 3.300 zł z przeznaczeniem na hospicja i pomoc chorym.

9. Prasa katolicka: Dzisiaj Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress