III Niedziela Wielkanocna

Łk 24, 35-48 Musiały się wypełnić zapowiedzi Pisma

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza Niedziela jest Narodowym Dniem Czytania Pisma św. i jednocześnie rozpoczyna IX Tydzień Biblijny. Niech ten czas będzie dla nas zachętą do czytania Pisma św. w naszych domach.

2. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza ,modlimy się szczególnie o dobre powołania kapłańskie i zakonne. Tacę z przyszłej niedzieli przeznaczamy na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

3. W sobotę 21. 04.2018 w Błotnicy zjazd młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Z naszej parafii wyjazd autokarem o godz. 9.30 z parkingu przed kościołem.

4. W przyszła niedzielę na mszy św. o godz. 9,12,17 będziemy gościć w naszej parafii 2 rodziny z Ruchu Domowego Kościoła, które dadzą świadectwo o przemianie swojego życia. Niech będzie to zachętą do większej troski o swoje życie duchowe. Natomiast po mszy św. wieczorowej spotkanie z uczestnikami nowego Kręgu Domowego Kościoła. Bardzo się cieszymy, że nowe młode rodziny podejmują troskę o swoją formację duchową. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w formację Ruchu.

5. Prasa katolicka: Dzisiaj Gość Niedzielny a w nim dwa piękne świadectwa młodych ludzi o swoim nawróceniu oraz artykuł o naszym rodaku ks. Aleksandrze Makulskim. Zapraszamy do lektury.

6. W ostatnim czasie z naszej parafii pożegnaliśmy + Stanisława Lutka, + Barbarę Mazur,+ Krystynę Walczak, + Jana Fijołka, +Jana Rutkę. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba – wieczny odpoczynek…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress