III Niedziela adwentu

Mt 11, 2-11 Na Chrystusie spełniają się proroctwa

Ogłoszenia parafialne

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Plan rekolekcji:

NIEDZIELA:

 • 6.00 Msza św. z nauką ogólną
 • 9.00 Msza z nauką dla dzieci
 • 10.30 Msza w Jedlance z nauką ogólną
 • 12.00 Msza św. z nauką ogólną
 • 14.30 Msza św. w Zawadach z nauką ogólną
 • 17.00 Msza św. z nauką ogólną
 • 20.00 Nabożeństwo Akatystu, Apel jasnogórski

PONIEDZIAŁEK – WTOREK

 • 9.00 Roraty z nauką ogólną
 • 17.00 Msza św. z nauką ogólną

ŚRODA – Spowiedź

 • w Jedlińsku w godz. 9.30 – 12.00 i 15.30 – 17.00 
 • w Zawadach w godz. 11.00 – 12.00 

Spowiedź chorych w domach w sobotę w godz. 8.30 – 12.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii. Polecajmy w modlitwie ojca rekolekcjonistę, spowiedników i nas samych o dobre owoce tego czasu. Przypominamy, że w czasie rekolekcji roraty o godz. 9.00

2. Dzisiaj o godz: 20.00 nabożeństwo AKATYSTU w wykonaniu naszego parafialnego chóru. Akatyst to przepiękny Maryjny hymn kościoła bizantyjskiego. Nabożeństwo zakończymy Apelem Jasnogórskim. Przeżyjmy to nabożeństwo w ramach naszych rekolekcji. Bardzo serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę podobnie jak w latach ubiegłych na Rynku w Jedlińsku odbędzie się WIECZÓR WIGILJNY. Rozpoczęcie uroczystości mszą św. o godz: 17.00 w kościele, a następnie dalsza część spotkania wigilijnego na Rynku. W imieniu Pana Wójta, Rady Gminy i organizatorów zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania.

4. Zachęcamy do nabywania ŚWIEC WIGILIJNYCH w zakrystii i kancelarii. Opłatków u naszych Sióstr oraz kartek świątecznych rozprowadzanych przez młodzież.

5. Zakończyliśmy Świąteczną Zbiórkę Żywności. Zebraliśmy ponad 500 kg żywności z której wykonamy paczki dla najuboższych rodzin naszej parafii. Przerosło to nasze oczekiwania. Bardzo serdecznie dziękuję ofiarodawcom oraz właścicielom sklepów spożywczych uczestniczących w zbiórce oraz za inicjatywę tej akcji: Parafialnemu Zespołowi Caritas i Szkolnemu Kołu Caritas.

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: Co znaleziono po odsłonięciu płyty z Grobu Jezusa oraz historia rozpadu Związku Radzieckiego. Zaprazamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress