III Niedziela Adwentu

Mt 11, 2-11 Na Chrystusie spełniają się proroctwa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które w tym
roku poprowadzi ks. Marcin Rogala. Rozkład rekolekcji:
NIEDZIELA
06.00 Msza św. z nauką ogólną
09.00 Msza z nauką dla dzieci
10.30 Msza w Jedlance z nauką ogólną
12.00 Msza św. z nauką ogólną
14.30 Msza św. w Zawadach z nauką ogólną
17.00 Msza św. z nauką ogólną
PONIEDZIAŁEK – WTOREK
09.00 Roraty. z nauką ogólną
17.00 Msza św. z nauką ogólną
ŚRODA
Spowiedź Jedlińsk w godz. 9.30 – 12.00 i 15.00 – 17.00, Zawady 11.00 -12.00, Jedlanka 15.00 – 16.00. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi.
Spowiedź chorych w domach w sobotę w godz. 8.30 – 12.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii. Polecajmy w modlitwie ojca rekolekcjonistę , spowiedników i nas samych o dobre owoce tego czasu. Przypominamy, że w czasie rekolekcji roraty o godz. 9.00

2. OPŁATKI I ŚWIECE WIGILIJNE można nabywać w zakrystii i kancelarii. Bóg zapłać.

3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla chorego Bartosza Jędrasika chorego na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Chorobę może powstrzymać najdroższy lek który kosztuje 10 mln. W miarę możliwości pomóżmy Bartusiowi pokonać chorobę.

4. Składamy serdeczne podziękowanie wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas i Parafialnego Zespołu Caritas za uczestnictwo w zbiórce żywności w naszych sklepach oraz za przygotowanie 61 paczek świątecznych, które zostały przekazane dla osób starszych i chorych a Wam drodzy parafianie za hojność serca i złożone dary na ten cel. Bóg zapłać.

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Janusza Rdzanka. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek…..

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj Gość Niedzielny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress