III Niedziela Adwentu

Mt 11, 2-11 Na Chrystusie spełniają się proroctwa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które w tym roku poprowadzi ks. dr Roman Kotlimowski. Rozkład rekolekcji:
NIEDZIELA:
6.00 Msza św. z nauką ogólną
9.00 Msza z nauką ogólną
10.30 Msza w Jedlance z nauką ogólną
12.00 Msza św. z nauką dla dzieci
14.30 Msza św. w Zawadach z nauką ogólną
17.00 Msza św. z nauką ogólną
PONIEDZIAŁEK – WTOREK
9.00 Roraty z nauką ogólną
17.00 Msza św. z nauką ogólną
ŚRODA
Spowiedź w godz: 9.30 – 12.00 i 15.00 -17.00 w Zawadach 11.00 -12.00
Spowiedź chorych w domach w sobotę w godz: 8.30 – 12.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii. Polecajmy w modlitwie ojca rekolekcjonistę, spowiedników i nas samych o dobre owoce tego czasu. Przypominamy, że w czasie rekolekcji roraty o godz. 9.00.

2. OPŁATKI I ŚWIECE WIGILIJNE można nabywać w zakrystii i kancelarii. Serdecznie dziękujemy z ofiary które składacie za opłatki z przeznaczeniem na remont bramy i wymianę ogrzewania w kościele. Bóg zapłać.

3. Zakończyliśmy ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI. Zebraliśmy ponad 850 kg (500 w ubiegłym roku) żywności z której wykonaliśmy paczki dla osób starszych, chorych naszej parafii. W dniu wczorajszym paczki zostały dostarczone do potrzebujących. Po raz kolejny przerosło to nasze oczekiwania. Bardzo serdecznie dziękuję ofiarodawcom oraz właścicielom sklepów spożywczych uczestniczących w zbiórce oraz za inicjatywę tej akcji Parafialnemu Zespołowi Caritas, Szkolnemu Kołu Caritas.

4. Zakończyliśmy również akcję SZLACHETNA PACZKA 2019 w ramach której 22 rodziny z terenu naszej gminy otrzymało pomoc. Na ręce lidera p. Agnieszki Migi składam serdeczne podziękowania super drużynie oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w tą akcję.

5. Miło mi poinformować i jednocześnie zaprosić na 8 dniową samolotową PIELGRZYMKĘ DO CHORWACJI BOŚNI I MEDJUGORIE z dwudniowym odpoczynkiem nad morzem w dniach 26 kwietnia – 3 maja 2020 r. (długi majowy weekend). Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii i ulotkach pod chórem. Zapisy u ks. Grzegorza.

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress