III Niedziela Adwentu

Łk 3, 10-18 Jan Chrzciciel przygotowuje przyjście Chrystusa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii REKOLEKCJE ADWENTOWE.
Rozkład rekolekcji:
NIEDZIELA
6.00 Msza św. z nauką ogólną
9.00 Msza z nauką dla dzieci
10.30 Msza w Jedlance z nauką ogólną
12.oo Msza św. z nauką ogólną
14.3o Msza św. w Zawadach z nauką ogólną
17.oo Msza św. z nauką ogólną
PONIEDZIAŁEK – WTOREK
9.00 Roraty z nauką rekolekcyjną
17.oo Msza św. z nauką rekolekcyjną
ŚRODA
Spowiedź w godz: 9.3o– 12.00 i 15.oo-17.oo w Zawadach 11.oo -12.oo
Spowiedź chorych w domach w sobotę w godz: 8.30 – 12.oo. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii. Polecajmy w modlitwie ojca rekolekcjonistę, spowiedników i nas samych prosząc o dobre owoce tego czasu.

2. W dniu dzisiejszym podobnie jak w latach ubiegłych na Rynku w Jedlińsku odbędzie się WIECZÓR WIGILIJNY. Rozpoczęcie uroczystości mszą św. o godz: 17.oo w kościele a następnie dalsza część spotkania wigilijnego na Rynku. Zapraszamy wszystkich mieszkańców .

3. Zachęcamy do nabywania ŚWIEC WIGILIJNYCH w zakrystii i kancelarii. Opłatki natomiast można nabywać każdego dnia u naszych Sióstr.

4. Zakończyliśmy ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI. Zebraliśmy ponad 800 kg żywności z której wykonaliśmy 60 paczek, które w tym roku trafiły do osób starszych, samotnych i chorych naszej parafii. Przerosło to nasze oczekiwania . Bardzo serdecznie dziękuję ofiarodawcom oraz właścicielom sklepów spożywczych uczestniczących w zbiórce oraz anonimowemu darczyńcy, który zakupił wędlinę i owoce oraz za inicjatywę tej akcji Parafialnemu Zespołowi Caritas, Szkolnemu Kołu Caritas.

5. Wójt gminy i Gminne Centrum Kultury zapraszają na koncert gwiazdkowy, który odbędzie się 30 grudnia 2018 roku o godz. 18:00 w sali OSP w Jedlińsku. Podczas koncertu wystąpi znana artystka Danuta Błażejczyk. Szczegóły na plakacie.

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj Gość Niedzielny i Miłujcie się.

7. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Zygmunta Czaplę Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia: wieczny odpoczynek….

Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy, życzymy owocnych rekolekcji, dobrze przygotowanej i przeżytej spowiedzi oraz dobrego całego tygodnia. Szczęść Boże.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress