III Niedziela Adwentu

J 1, 6-8. 19-28 Świadectwo Jana Chrzciciela o Chrystusie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii REKOLEKCJE ADWENTOWE.
Rozkład rekolekcji:
NIEDZIELA
6.00 Msza św. z nauką ogólną
9.00 Msza z nauką dla dzieci i młodzieży
10.30 Msza w Jedlance z nauką ogólną
12.00 Msza św. z nauką ogólną
14.30 Msza św. w Zawadach z nauką ogólną
17.00 Msza św. z nauką ogólną
PONIEDZIAŁEK – WTOREK
9.00 Roraty z nauką ogólną
17.00 Msza św. z nauką ogólną
ŚRODA
Spowiedź w godz: 9.30– 12.00 i 15.00-17.00 w Zawadach 11.00 -12.00
Spowiedź chorych w domach w sobotę w godz: 8.30 – 12.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii. Polecajmy w modlitwie ojca rekolekcjonistę, spowiedników i nas samych prosząc o dobre owoce tego czasu.

2. W dniu dzisiejszym podobnie jak w latach ubiegłych na Rynku w Jedlińsku odbędzie się WIECZÓR WIGILIJNY. Rozpoczęcie uroczystości mszą św. o godz: 17.00 w kościele a następnie dalsza część spotkania wigilijnego na Rynku. Zapraszamy wszystkich mieszkańców .

3. Zachęcamy do nabywania ŚWIEC WIGILIJNYCH w zakrystii i kancelarii. Opłatki natomiast można nabywać każdego dnia u naszych Sióstr.

4. Zakończyliśmy ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI. Zebraliśmy ponad 500 kg żywności z której wykonaliśmy 42 paczki, które w tym roku trafiły do osób starszych, samotnych i chorych naszej parafii. Przerosło to nasze oczekiwania. Bardzo serdecznie dziękuję ofiarodawcom oraz właścicielom sklepów spożywczych uczestniczących w zbiórce oraz anonimowemu darczyńcy, który zakupił wędlinę i owoce oraz za inicjatywę tej akcji Parafialnemu Zespołowi Caritas, Szkolnemu Kołu Caritas.

5. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

6. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Krystynę Michałek. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o łaskę wiecznego zbawienia: wieczny
odpoczynek….

Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy, życzymy owocnych rekolekcji, dobrze przygotowanej i przeżytej spowiedzi oraz dobrego całego tygodnia. Szczęść Boże.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress