II Niedziela zwykła

J 1, 35-42 Znaleźliśmy Mesjasza

Ogłoszenia parafialne

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN. Każdego dnia będziemy modlić się o jedność wszystkich chrześcijan a pojednanie i dobre świadectwo w naszych domach niech będzie wzorem do naśladowania dla innych.

2. We wtorek przypada dzień imienin, Księdza Biskupa Henryka Tomasika oraz swoje imieniny obchodzi również nasz ks. Prałat. Ks. Prałacie składamy Ci najlepsze życzenia przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i Bożego Błogosławieństwa na dalsze lata Twojego życia

3. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na remont świątyni oraz ofiary kolędowe. W ostatnim czasie zostały odrestaurowane główne drzwi wejściowe do kościoła, ułożyliśmy już podłogę w nawie głównej kościoła ( zapraszamy do obejrzenia) a w tym tygodniu zainstalujemy panele fotowoltaiczne i połączymy wszystkie odwierty i rozpoczniemy układanie podłogi w prezbiterium.

4. W przyszła niedzielę w kaplicy w Zawadach o godz. 10.30 msza św. kolędowa w intencji mieszkańców Zawad Nowych, Zawad Starych i Romanowa z prośbą o B. Błogosławieństwo i opiekę MB w nowym roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Prasa katolicka. Dziś Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Krystynę Chudzik + Włodzimierza Głogowskiego,+ Mariannę Grzelak. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress