II Niedziela zwykła

J 1, 29-34 Chrystus jest Barankiem, który gładzi grzech świata

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN. Każdego dnia będziemy modlić się o jedność wszystkich chrześcijan a pojednanie i dobre świadectwo w naszych domach niech będzie wzorem do naśladowania dla innych.

2. W dniu dzisiejszym przypada dzień imienin naszego Pasterza, Księdza Biskupa Henryka Tomasika oraz swoje imieniny obchodzi również nasz ks. Prałat. Ks. Prałacie składamy Ci najlepsze życzenia przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i Bożego Błogosławieństwa na dalsze lata Twojego życia.

3. Msza św. w rycie trydenckim sprawowana przez ks. Dawida w naszej świątyni w przyszłą sobotę o godz. 12.00. Zapraszamy.

4. Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku zaprasza dzieci ze szkół podstawowych i młodzież ze szkół średnich do nowo powstającej orkiestry dętej. Zajęcia nauki gry na instrumentach dętych rozpoczynają się od 1 lutego. Szczegółowe informacje w Gminnym Centrum Kultury.

5. W piątek zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wszystkim parafianom bardzo serdecznie dziękujemy za otwarte domy i miłą i życzliwą atmosferę a także za złożone ofiary, które przeznaczamy na wymianę ogrzewania w naszej świątyni.

6. W przyszła niedzielę po mszy wieczorowej spotkanie grupy lektorów dorosłych.

7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Dziś Mały Gość z plakatem Dawida Kubackiego i łamigłówkami na ferie a w Dużym Gościu Niedzielnym znajdziemy przepis na doskonały domowy chleb.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Roberta Deleskę. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress