II Niedziela zwykła

J 1, 35-42, oto Baranek Boży.

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W tym tygodniu rozpoczyna się TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN. Każdego dnia od 18 do 25 stycznia będziemy modlić się o jedność wszystkich chrześcijan, a pojednanie i dobre świadectwo w naszych domach niech będzie wzorem do naśladowania dla innych.

2. W piątek 19 stycznia br. przypada dzień imienin naszego Pasterza, Księdza Biskupa Henryka Tomasika. Z tej racji zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Dostojnego Solenizanta do Katedry na godz. 18.00. Pamiętajmy także o Księdzu Biskupie w naszych modlitwach prywatnych. W tym dniu swoje imieniny obchodzi również nasz ks. Prałat. Już dzisiaj zapraszamy na msze św. w intencji ks. Prałata w przyszłą niedzielę o godz. 12.00

3. W dniu wczorajszym zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wszystkim parafianom bardzo serdecznie dziękujemy za miłe i życzliwe przyjmowanie księży oraz uszanowanie tradycji kolędowych naszej parafii a także za złożone ofiary. Rodziny, które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza a chciały by to jeszcze uczynić prosimy o telefoniczne lub osobiste zgłaszanie w celu umówienia odpowiedniego terminu.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej rozprowadzanej przez ministrantów..

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Kazimierę Małek oraz + Helenę Walczak. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o łaskę wiecznego zbawienia: wieczny odpoczynek….

Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy życzymy miłej niedzieli i dobrego całego tygodnia. Szczęść Boże.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress