II Niedziela Wielkiego Postu

Mk 9, 2-10 Pielgrzymując na ziemi, uczestniczymy w życiu wiecznym

Ogłoszenia parafialne

1. Okres Wielkiego Postu to czas spotkań modlitewnych. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 16.15 .Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy do uczestnictwa.

2. W dniu dzisiejszym w naszej Ojczyźnie ofiary składane do puszki przeznaczamy na misje jako pomoc polskim misjonarzom. Dziękujemy za dar serca.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w kaplicy w Zawadach o godz. 15.00 a w Jedlińsku od 16.30. W Jedlance z racji remontu spowiedzi nie będzie. Zapraszamy do Jedlińska.

4. Komisariat Policji, Urząd Gminy i Parafialny Zespół Caritas w Jedlińsku w ramach akcji ,,Bądź bezpieczny na drodze” rozprowadza kamizelki odblaskowe. Wszystkich pieszych, rowerzystów poruszających się po drogach zachęcamy do noszenia odblasków lub kamizelek odblaskowych które otrzymamy po wyjściu z namiotu.

5. Potrzebna pomoc na operacje w klinice w Niemczech dla malej Igi Sawościuk z naszej gminy. W przyszła niedzielę, nauczyciele i rodzice ze szkoły w Bierwcach po mszach św. o 9,12,17 rozprowadzać będą słodycze. Zebrane ofiary przeznaczamy na pokrycie kosztów operacji Igi. Zachęcamy do wsparcia tej akcji.

6. Informujemy, że od miesiąca marca wznawia działalność Parafialny Punkt Caritas. Osoby potrzebujące pomocy zapraszamy w każdy czwartek od 16-18.

7. Prasa katolicka. W Gościu Niedzielny znajdziemy drugą część rekolekcji z ks. Franciszkiem Blachnickim. Zapraszamy do lektury

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Helenę Fijałkowską. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress