II Niedziela Wielkiego Postu

Mt 17, 1-9 Czystość duszy zapewnia oglądanie chwały Boga

Ogłoszenia parafialne

1. Okres Wielkiego Postu to czas spotkań modlitewnych. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 16.15. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy do licznego uczestnictwa.

2. W dniu dzisiejszym w naszej Ojczyźnie ofiary składane do puszki przeznaczamy na misje jako pomoc polskim misjonarzom. Dziękujemy za dar serca.

3. W poniedziałek 13 marca 2020 r. kolejna rocznica wyboru na stolicę apostolską papieża Franciszka. Polecamy Ojca św. i Jego posługę w kościele powszechnym naszym modlitwom.

4. Składamy podziękowanie siostrom z koła różańcowego z Zawad Nowych za ofiary na kwiaty do grobu. Podobnie jak w latach ubiegłych, indywidualne ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego można składać do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej. Bóg zapłać.

5. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Jastrzębi do Błotnicy w nocy z 27/28 marca. Zapisy w zakrystii po każdej mszy św. Informacje szczegółowe na plakacie.

6. Prasa katolicka. W Gościu Niedzielny znajdziemy artykuł: Siła Matczynej modlitwy oraz artykuł z jedlińskich uroczystości zapustowych. Zapraszamy do lektury .

Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy przyjmijmy Boże Błogosławieństwo niech ono umocni nas do wytrwania w naszych Wielkopostnych postanowieniach.