II Niedziela Wielkiego Postu

Łk 9, 28b-36 Przez cierpienie – do chwały zmartwychwstania

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przypominamy, że w Wielkim Poście nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii Drzewa Krzyża św. odbywają się w niedziele o godz. 16.15, natomiast nabożeństwa Drogi Krzyżowej – w piątek o godz. 17.30.

2. Przypominamy ponadto, że w każdy piątek pod Drodze Krzyżowej w kancelarii parafialnej czynny jest punkt bezpłatnego rozliczania PIT-ów. Zapraszamy do skorzystania z tego sposobu rozliczenia się z Urzędem Skarbowym.

3. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko popołudniu od godz. 16, a w sobotę rano od godz. 8. Spowiedź tylko na 15 min. przed każdą Mszą świętą.

4. Dziękujemy za złożone już ofiary na kwiaty do Bożego Grobu od kół różańcowych z Nowych Zawad, p. Malinowskiego z Jedlanki i z Janek. Indywidualne ofiary, na ten cel można składać do puszki znajdującej się przy figurze Matki Bożej. Bóg zapłać.

5. W dniu dzisiejszym przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy.

6. Z prasy katolickiej: w dużym Gościu Niedzielnym relacja z tegorocznych Zapustów w Jedlińsku. Zachęcamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress