II Niedziela Wielkiego Postu

Mk 9, 2-10 Przemienienie Pańskie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz:16.15, natomiast Droga Krzyżowa w piątek o godz:17.30. W Zawadach o godz: 15.00. Zapraszamy do udziału.

2. W dniu dzisiejszym po mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej spotkanie grupy lektorów dorosłych.

3. W przyszłą niedzielę 04 luty 2018 na mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii św. Po mszy św. spotkanie z rodzicami.

4. Podobnie jak w latach ubiegłych, indywidualne ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego można składać do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej. Bóg zapłać.

5. Biskup Piotr Turzyński oraz Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców zaprasza wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów, pracowników oświaty oraz ich dekanalnych i parafialnych duszpasterzy na Wielkopostny Dzień Skupienia, który odbędzie się w niedzielę, 11 marca br. o godzinie 10.00 w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu, mieszczącego się przy ulicy Młyńskiej 23/25. Wykład na temat Kultura języka polskiego poprowadzi prof. dr hab. Piotr Jaroszyński.. Szczegółowy program w gablocie i szkołach .Zapraszamy.

6. W przyszła niedzielę na mszy św. o godz: 12.00 będziemy się modlić w intencji ks. Dawida który w tym tygodniu obchodzi swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy.

7. Przypominamy i zapraszamy, że w każdą środę w godz: 16 -17 w salce jest czynny punkt bezpłatnego wypełniania PIT. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości rozliczenia się z Urzędem Skarbowym.

8. 1 marca 2018 r. obchodzimy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości rozpoczną się mszą świętą w kościele w Jedlińsku o godz. 09:00 oraz dalszy przebieg uroczystości na placu przed kościołem i w parku przy pomniku. Serdecznie zapraszamy.

9. W dniu dzisiejszym, jak co roku ofiary, które składamy do puszki przeznaczamy na misje.

10. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlitwy o beatyfikacje bp. Piotra. Na mszę św. o godz 17.00 zapraszamy również młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania. W I piątek spowiedź w Jedlińsku o 16.30, a w Zawadach o 14.30 przed nabożeństwem Drogi Krzyżowej. Msza o Niepokalanym Sercu Maryi w sobotę o 7.00.

11. Prasa katolicka. Dzisiaj Rycerz Niepokalanej i Duży Gość Niedzielny a w nim relacja z jedlińskich Zapustów. Zapraszamy do lektury.

12. W ostatnim czasie pożegnaliśmy z naszej parafii + Andrzeja Jagodzińskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress