II Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiejsza niedziela w całym kościele przeżywana jest jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Kościół w ten sposób przypomina nam o większej wrażliwości na drugiego człowieka. Bądźmy więc apostołami miłości i miłosierdzia.

2. 4 kwietnia w poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz 7.00 i 17.00. Zapraszamy

3. Dzisiaj po sumie spotkanie z Kołami Żywego Różańca.

4. Lektorów dorosłych zachęcamy do zapisywania się na list dyżurów na miesiąc kwiecień.

5. W czwartek na mszę Świętą o godz. 17.00 zapraszamy młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę na mszę o godz 9.00 zapraszamy dzieci a szczególnie te które przygotowują się do pierwszej komunii św.

7. Od dziś rozpoczynamy zapisy na wyjazd na  światowe dni młodzieży do Krakowa w dniach 29.07-1.08.2016 tzw. pakiet weekendowy zawierając nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, transport oraz plecak pielgrzyma. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Karola . Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież do uczestnictwa w tych wydarzeniach.

8. Informujemy, że w każdą środę w salce katechetycznej w godz 16.00 18.00 czynny jest punkt bezpłatnego wypełniania pitów. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli się z urzędem skarbowym .

9. Prasa katolicka dziś Gość Niedzielny a w nim płyta ze śpiewana i recytowana wersją koronki do miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress