II Niedziela Wielkanocna

J 20, 19-31 Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedziela w całym kościele przeżywana jest jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Kościół w ten sposób przypomina nam o większej wrażliwości na drugiego człowieka. Bądźmy więc apostołami miłości i miłosierdzia. Zachęcamy o godz. 15.00 do modlitwy koronką do Miłosierdzia Bożego. W dniu dzisiejszym uroczystość odpustowa w kaplicy w Jedlance. Zapraszamy.

2. Informujemy, że uroczystość I komunii św. będziemy przeżywać w naszej parafii 15 maja 2022 o godz. 12.00 natomiast Sakrament bierzmowania młodzież naszej parafii przyjmie 8 maja 2022 r. o godz. 12.00. Spotkania młodzieży bierzmowanej i rodziców we wtorek 26.04.2022 o godz. 18.00 i piątek 29.04.2022 o godz. 19.30. Zapraszamy.

3. Dzisiaj po mszy św. wieczorowej spotkanie grupy lektorów dorosłych.

4. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim znajdziemy tekst koronki do Bożego Miłosierdzia w języku polskim ,ukraińskim i rosyjskim. Zapraszamy do lektury.

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy +Krystynę Walczak i +Waldemara Śpiewaka. Rodzinom składamy wyrazy współczucia za dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress