II Niedziela Bożego Narodzenia

J 1, 1-18 Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W czwartek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze jak w każdą niedzielę w kościele i kaplicach. Ofiary złożone na tacę w tym dniu przeznaczone są na misje. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej mszy św.

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Na msze św. o godz. 9.00 z racji kolędy z uroczystym błogosławieństwem i modlitwami w intencji rodzin zapraszamy mieszkańców Jedlanki, Kępin, Czarnej Roli i Nowej Woli. Po mszy św. koncert kolęd dzieci i młodzieży z Gminnego Ośrodka Kultury.

3. Pragniemy poinformować, że po raz pierwszy został wydany album o naszej parafii autorstwa p. Bożeny Cieślak. Uroczysta promocja albumu w przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00. Album będzie można nabyć od przyszłej niedzieli po każdej mszy św. Ofiary pozyskane z albumu w wysokości 50 zł przeznaczamy na prace remontowe w naszej świątyni.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek I piątek miesiąca. Spowiedź dla chętnych w kaplicach Jedlance i Zawadach o godz. 15.00 a w Jedlińsku o 17.00. W związku z tym, że spowiedź świąteczna była niedawno to Ci którzy są w łasce uświęcającej przyjmują komunie św. w pierwszy piątek na mszy św. wieczorowej a wpisy do indeksów po mszy św.

5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Stanisławę Gondek. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress