I Niedziela Wielkiego Postu

Łk 4, 1-13 Jezus przebywał w Duchu Świętym na pustyni i był kuszony

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W okresie Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie 17.30 a Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16.15 z kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii drzewa Krzyża św. Bardzo serdecznie zapraszamy.

2. W najbliższą sobotę rozpocznie się z naszej parafii pielgrzymka do Ziemi świętej. Zbiórka o godz. 9.30 na parkingu przed kościołem. Grupa liczy 44 osoby. Zachęcamy, aby przed wyjazdem skorzystać z sakramentu pokuty. Prosimy o sprawdzenie paszportów przed wyjazdem. Powrót 23 marca ok. godz. 20.00

3. W przyszłą niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek na misje. Ofiary przeznaczamy dla polskich misjonarzy.

4. Zapisy na wakacyjne oazy dla dzieci i młodzieży do 15 marca. Szczegółowe informacje u ks.Dawida.

5. Parafialny Zespół Caritas uruchamia punkt bezpłatnego wypełniania PIT z możliwością przekazania 1% na rzecz naszego Zespołu Caritas. Będzie on czynny w każdy piątek po drodze krzyżowej w kancelarii parafialnej. Podpisaliśmy stosowne porozumienie z Caritas Radomską. Zebrane środki z akcji 1% przeznaczamy na pomoc dzieciom z naszej parafii oraz na zakup sprzętu medyczno rehabilitacyjnego do wypożyczalni prowadzonej przez Caritas naszej Parafii. Prosimy szczególnie te osoby, które jeszcze nigdzie nie przekazują 1% o wsparcie naszej akcji. W PIT wpisujemy numer KRS Caritas radomskiej oraz cel szczegółowy Caritas Jedlińsk. Szczegóły na ulotkach pod chórem oraz na plakacie w gablocie.

6. Prasa katolicka: dzisiaj Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress