I Niedziela Wielkiego Postu

Mk 1, 12-15 Jezus był kuszony przez Szatana, aniołowie zaś Mu usługiwali

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W okresie Wielkiego Postu nabożeństwo i Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie 17.30, a Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16.15 z kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii Drzewa Krzyża św. Bardzo serdecznie zapraszamy.

2. 24 luty 2018 0 godz. 15.00 w Radomiu Zimowy Apel Młodych. Zapraszamy młodzież gimnazjalną oraz starszą. Ostatnie wolne miejsca. Informacje i zapisy u ks. Filipa.

3. W przyszłą niedzielę po mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej spotkanie grupy lektorów dorosłych.

4. Parafialny Zespół Caritas uruchamia punkt bezpłatnego wypełniania PIT z możliwością przekazania 1% na rzecz naszego Zespołu Caritas. Będzie on czynny w każdą środę w godz. 16-17 w salce katechetycznej. Podpisaliśmy stosowne porozumienie z Caritas Radomką. Zebrane środki z akcji 1% przeznaczamy na pomoc osobom chorym z naszej parafii oraz na zakup sprzętu medyczno rehabilitacyjnego do wypożyczalni. Prosimy szczególnie te osoby które jeszcze nigdzie nie przekazują 1% o wsparcie naszej akcji. W PIT wpisujemy numer KRS Caritas radomskiej oraz cel szczegółowy Caritas Jedlińsk. Szczegóły na ulotkach pod chórem oraz na plakacie w gablocie.

5. W przyszła niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek na misje.

6. Prasa katolicka: dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury. Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy przyjmijmy Boże Błogosławieństwo niech ono umocni nas do wytrwania w naszych wielkopostnych postanowieniach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress