I Niedziela Adwentu

Mk 13, 33-37 Czuwajcie, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie

Ogłoszenia parafialne

1. Adwent to czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Przeżyjmy ten czas na modlitwie, osobistych postanowieniach oraz na większej wrażliwości na drugiego człowieka. Roraty w naszym kościele o godz. 6.00, a o  godz. 5.30 Godzinki do NMP. Dzieci natomiast zapraszamy w dni powszednie na msze św. o godz. 17.00 z lampionami oraz do losowania figurki Matki Bożej. Prosimy rodziców oraz babcie i dziadków o pomoc w dotarciu dzieci do kościoła.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 modlimy się o beatyfikacje Bp. Piotra. W pierwszy piątek spowiedź w kaplicach w Jedlance i Zawadach o godz 15.00 a w Jedlińsku od godz. 16.30.

3. Dzisiaj na mszy św. roratniej o godz. 6.00 poświęciliśmy opłatki na stół wigilijny, które możemy nabywać w zakrystii i kancelarii. Ofiary składane za opłatki przeznaczamy na remont naszej świątyni. Dziękujemy za ofiary na ten cel. Rozpoczynamy również XXVIII akcję Caritas – WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM w ramach której, świece na stół wigilijny można nabywać w zakrystii oraz w kancelarii. Ofiary z tej akcji przekazujemy na fundusz Caritas z przeznaczeniem dla dzieci. Niech paląca się świeca na każdym wigilijnym stole będzie symbolem naszej wrażliwości na drugiego człowieka.

4. W tym tygodniu 3 rodziny złożyło ofiary na remont naszej świątyni. Składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

5. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny z kalendarzem na nowy rok. Zapraszamy do lektury

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Halinę Albinowską + Małgorzatę Kubaszewską, +Bazylego Klima. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba – wieczny odpoczynek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress