Galeria zdjęć

Kościół

Zdjęcia ukazujące barokowe wnętrze jak i fasadę kościoła

Pielgrzymka do Ziemi Świętej - marzec 2019 r.

W dniach 16-23 marca 2019 r. 44 osobowa grupa z naszej parafii uczestniczyła w pielgrzymce śladami Jezusa Chrystusa.

Modlitwy o Beatyfikację

W dniu 3 listopada 2018 obchodziliśmy w naszej parafii diecezjalną uroczystość 38 rocznicy śmierci naszego rodaka Bp. Piotra Gołębiowskiego. Mszy św. przewodniczył ks. bp. Henryk Tomasik z ks. Bp. Piotrem Turzyńskim w asyście księży diecezjalnych. Jedlińsk to miejsce narodzin, chrztu i życia sługi Bożego. Prosimy Wszechmogącego Boga o dar rychłej beatyfikacji a Ciebie Bp. Piotrze o szczególne za nami orędownictwo u Boga.

Apel Młodych - Jedlińsk 2018.11

Apel Młodych Centrum Jedlińsk - było nas blisko 400 młodych. Dzięki za czas, za atmosferę i Was wszystkich.

IX Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Sandomierskiej

Jedlińsk był miejscem pierwszego noclegu, IX Rowerowej Pielgrzymki Diecezji Sandomierskiej. Przez osiem dni od 21 do 29 lipca br. uczestnicy mieli do pokonania 818 km. Z Klimontowa i innych miejscowości, pod przewodnictwem 4 księży (kierownik pielgrzymki ks. Piotr Kara), 66 osobowa grupa rowerzystów, w tym roku podąża do Sanktuarium Królowej Kaszub w Sianowie.

Zachwycić Jedlińskiem

W dniu 7 kwietnia 2018 roku, 60 osobowa grupa turystyczna Oddziału PTTK Ochota im. Wawrzyńca Żuławskiego z Warszawy, (wraz z prezesem p. Marią Plich) postanowiła bliżej poznać Jedlińsk i naszą parafialną świątynię pod wezwaniem Apostołów Piotra i Andrzeja.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress