Duchu Święty przyjdź …

Bierzmowanie, 2017.04.30

Niedziela 29 kwiecień 2017 r. to ważny dzień dla naszej parafii a szczególnie dla młodzieży III klasy gimnazjum. Po całorocznym przygotowaniu intelektualnym i duchowym 46 osobowa grupa młodzieży poprosiła o udzielenie sakramentu bierzmowania. Z wielką radością uczynił to ks. Bp.Piotr Turzyński biskup pomocniczy diecezji radomskiej. We mszy św. uczestniczyło wielu księży min. ks. Karol były wikariusz w Jedlińsku, świadkowie bierzmowanych, rodzice i nauczyciele. Liturgii towarzyszył piękny śpiew naszego chóru oraz asysta liturgicznej służby ołtarza. Dziękując Bogu za ten dar, ks Filipowi i s. Irenie za przygotowanie młodzieży i uroczystości, pragniemy życzyć młodzieży, aby byli teraz czytelnym znakiem Jezusa na ziemi. A my zapraszamy do galerii zdjęć….

« z 2 »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress