Dokumentacja konkursowa na wybór Menadżera Projektu i Inspektora Nadzoru

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Apostołów Piotra i Andrzeja w Jedlińsku, ul. Św. Wojciecha 2, 26-660 Jedlińsk ogłasza konkurs na wybór Wykonawcy przedmiotu zamówienia polegającego na pełnieniu funkcji Menadżera Projektu (Zarządzanie Projektem) oraz prowadzenia Nadzorów Inżynierskich (Inspektor Nadzoru) dla inwestycji zatytułowanej: „Termomodernizacja Kościoła Parafialnego w Jedlińsku” planowanej do realizacji przy wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2″ Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie na podstawie umowy nr 55/2019/Wn07/OA-tr-ku/D z dnia 01.03.2019 r.

Zapytanie ofertowe
zapytanie_ofertowe- Jedlińsk Nadzory 2020

Załącznik nr 1
Załącznik-nr-1-do-zapytania-ofertowego-Wykaz-usług-2020
Załącznik-nr-1-do-zapytania-ofertowego-Wykaz-usług-2020-edytowalny

Załącznik nr 2
Załącznik-nr-2-do-zapytania-ofertowego-Wykaz-osób-2020
Załącznik-nr-2-do-zapytania-ofertowego-Wykaz-osób-2020-edytowalny

Załącznik nr 3
Załącznik-nr-3-do zapytania ofertowego-formularz_ofertowy-2020
Załącznik-nr-3-do zapytania ofertowego-formularz_ofertowy-2020-edytowalny

Załącznik nr 4
Załącznik-nr-4-do zapytania ofertowego-Wzór umowy-2020

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress