Diecezjalny Dzień Modlitwy o Beatyfikacje Sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego

Diecezjalny Dzień Modlitwy o Beatyfikacje Sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego

Sobota 5 listopada 2016 r. to dzień szczególnej modlitwy całej diecezji o łaskę beatyfikacji Sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego w naszej parafii. Mszy św. koncelebrowanej przez kapłanów Diecezji Radomskiej przewodniczył i homilię wygłosił bp. Henryk Tomasik. Uroczystość poprzedziła akademia poświęcona życiu i działalności Bp. Piotra przygotowana przez młodzież Gimnazjum w Jedlińsku. Na zakończenie eucharystii wierni parafii Jedlińsk wraz z przybyłymi gośćmi pod przewodnictwem pasterza odmówili modlitwę, prosząc o beatyfikacje naszego rodaka.

Do księgi próśb i podziękowań wpisało się wielu parafian i gości powierzając Jego wstawiennictwu swoje codzienne troski. W tych intencjach będziemy modlić się każdej środy przed msza św. wieczorową. Dziękując Bogu za dar życia Sługi Bożego Bp.Piotra, trwajmy wytrwale na modlitwie.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress