XI Niedziela zwykła

Mk 4, 26-34 Rozwój królestwa Bożego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym na mszy św. o godz. 17.00 zakończenie roku formacyjnego dla grup parafialnych. Zapraszamy młodzież oazową, ministrantów, scholę i Kręgi Domowego Kościoła. Po mszy św. spotkanie przy ognisku. Zapraszamy.

2. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 04 – 06 lipca 2018 r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie gminy i u ks. Grzegorza.

3. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę 1-2 lipca 2018. Zapraszamy wszystkich nauczycieli.

4. Zakończenie roku szkolnego w piątek, msza św. o godz. 8.30. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Po mszy św. przemarsz do szkoły i dalszy ciąg uroczystości zakończenia roku szkolnego.

5. Informujemy, że uroczystość odpustowa w naszej parafii 29 czerwca 2018 r. Msze św. tak jak w niedziele. Uroczysta suma o godz. 12.00. Ofiary składane w tym dniu przeznaczamy na Stolice Apostolską. Natomiast w wigilie uroczystości św. Piotra i Pawła tj. czwartek 28 czerwca 2017 r. msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz: 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian. Prosimy o porządkowanie grobów i obowiązkową segregacje śmieci szkło, plastiki i suche kwiaty. Informujemy również, że zostały wywiezione śmiecie z cmentarza (ponad 8 ton – 3.500 zł) wykoszona trawa oraz ułożyliśmy 260 m2 kostki – 2 aleje. Koszt tej inwestycji to 21 tys zł.

6. Prasa katolicka: dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny a w nim artykuł o drastycznym spadku czytelnictwa w Polsce oraz Święta Góra jedno z najpiękniejszych sanktuariów maryjnych w Polsce. Zapraszamy do lektury.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Zdzisława Walczaka. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość życia wiecznego: wieczny
odpoczynek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress