Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

Mt 25, 31-46 Chrystus będzie nas sądził z uczynków miłości

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu, kiedy obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, dokonujemy aktu zawierzenia Zbawicielowi życia osobistego, rodzinnego i narodowego. Niech on przyczyni się do obudzenia żywej wiary i kształtowania życia według zasad Ewangelii.

2. Dzisiaj o godz.16.30 Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Serdecznie zapraszamy. Natomiast po mszy św. wieczorowej spotkanie lektorów dorosłych.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek Msza św. do Serca Pana Jezusa rano o 7:00 i o 18-tej. Adoracja o godz 16.30. Spowiedź w Jedlińsku od godz. 17:00, a w Zawadach od 15-tej. W pierwszą sobotę Msza św. do Niepokalanego Serca Matki Bożej rano o godz. 7:00.

4. W przyszła niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się poświecenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I komunii. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu. Jest to czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W okresie adwentu Roraty o godz: 6.00. Dla dzieci o godz. 17.00. Godzinki o 5.30. Zapraszamy.

6. Prasa katolicka – dzisiaj Rycerz Niepokalanej i Mały i Duży Gość Niedzielnym. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress