Rok 2018

XI Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym na mszy św. o godz. 17.00 zakończenie roku formacyjnego dla grup parafialnych. Zapraszamy młodzież oazową, ministrantów, scholę i Kręgi Domowego Kościoła. Po mszy św. spotkanie przy ognisku. Zapraszamy.

2. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 04 – 06 lipca 2018 r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie gminy i u ks. Grzegorza.

3. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę 1-2 lipca 2018. Zapraszamy wszystkich nauczycieli.

4. Zakończenie roku szkolnego w piątek, msza św. o godz. 8.30. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Po mszy św. przemarsz do szkoły i dalszy ciąg uroczystości zakończenia roku szkolnego. (więcej…)

17 Cze 2018

Modlitwy o beatyfikację Bp. Piotra Gołębiowskiego na wzgórzach jerozolimskich w Ein Karem

W dniach 28 kwietnia – 05 maja 2018 roku, 54 osobowa grupa pielgrzymów z Radomia, Skarżyska, Jedlińska, i innych polskich miast uczestniczyła  w pielgrzymce do Ziemi Świętej. Jedną z głównych intencji  pątniczych była modlitwa o beatyfikację Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego.

Każdego dnia, nawiedzając miejsca Zwiastowania, Narodzenia, miejsca Cudów  a następnie Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa  zanoszone były  błagania w intencji Biskupa Piotra, wierząc, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”

W dzień po Uroczystości Najświętszej Maryj Panny Królowej Polski – 4 maja, na naszym pielgrzymim szlaku  odwiedziliśmy Ein Karem .

To rodzinne miasto Zachariasza i Elżbiety – rodziców Jana Chrzciciela, oraz miejsce  Nawiedzenia Św. Elżbiety przez Najświętszą Maryję Pannę. To tu Maryja, matka Jezusa odwiedziła swą kuzynkę Elżbietę, gdy ta oczekiwała przyjścia na świat swego syna Jana. (więcej…)

10 Cze 2018

X Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym mija kolejna rocznica urodzin sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego. Prośmy w naszych modlitwach o rychłą beatyfikację naszego rodaka.

2. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 17.00 zakończenie roku formacyjnego dla grup parafialnych. Zapraszamy młodzież oazową, ministrantów, scholę i Kręgi Domowego Kościoła. Po mszy św. spotkanie przy ognisku. Zapraszamy.

3. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 04 – 06 lipca 2018 r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie gminy i u ks. Grzegorza

4. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę 1-2 lipca 2018. Zapraszamy wszystkich nauczycieli. (więcej…)

10 Cze 2018

Kandydaci na ministrantów

W niedzielę 3 czerwca w kaplicy w Jedlance czterech chłopców, którzy w tym roku przyjęli pierwszą Komunię świętą, zostało włączonych do grona kandydatów na ministrantów. Janowi, Krzysztofowi, Kacprowi i Filipowi oraz ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje, a samym kandydatom życzymy zapału i wytrwałości w przygotowaniach do posługi przy ołtarzu.

04 Cze 2018