19 listopada 2017

XXXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenie duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz.16.30 Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Serdecznie zapraszamy.

2. W dniu dzisiejszym po mszy św. wieczorowej w naszym kościele odbędzie się Zaduszkowy Koncert Wspomnień w wykonaniu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Jasionnej pod kierunkiem P. Dariusza Religi. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę 22 listopada 2017 r wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Dzisiaj na mszy o godz.12.00 będziemy modlić w intencji członków chóru parafialnego i scholi, natomiast w przyszłą niedzielę o godz.9.00 w intencji Orkiestry Straży Pożarnej i ich rodzin oraz za zmarłych członków orkiestry. Zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę po mszy wieczorowej spotkanie grupy lektorów dorosłych. (więcej…)

19 Lis 2017